ПРО КОМПАНІЮ

З 1 жовтня 2023 року, згідно з Постановою НКРЕКП від 29 вересня 2023 р. № 1769 «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 та врегулювання питань щодо провадження ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» діяльності з розподілу природного газу», розподіл природного газу у Хмельницькій області здійснює Хмельницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Газорозподільні мережі Хмельниччини нараховують близько 18 тисяч км підземних газопроводів. Підприємство безперебійно в режимі 24/7 розподіляє природний газ для більш як 411 тисяч побутових споживачів, а також близько 2,5 тис. промислових підприємств, в тому числі релокованих, на об’єкти соціальної сфери, підприємства ТКЕ.

Філія системно дбає про комфорт та безпеку споживачів, надає послуги з чергової повірки, перевірки, реєстрації побутових лічильників газу, їх ремонту, експрес-контролю. Аварійно–диспетчерські служби 104 працюють цілодобово в посиленому режимі воєнного стану з метою попередження, запобігання та локалізації аварійних ситуацій у зоні своєї ліцензійної діяльності.

Історія газифікації Хмельниччини бере свій початок ще у 1947 році із будівництва першої компресорної станції разом з введенням в експлуатацію магістрального газопроводу Дашава-Київ. А  01 травня 1956 року було урочисто запалено перший факел природного газу в обласному центрі – Хмельницькому.

Наразі газифікація Хмельницької області складає близько 80%.

ТЕРИТОРІЯ, де знаходиться газорозподільна система, що перебуває у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»:
ХМЕЛЬНИЦЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»: Хмельницька область, у тому числі: Кам’янець-Подільський район; Хмельницький район; Шепетівський район (крім міста Шепетівка, сіл Білокриниччя, Городище, Городнявка, Онишківці, Курганівка, Корпилівка, Корчик, Красносілка, Лозичне, Лотівка, Михайлючка, Пашуки (Судилківська ОТГ), Плесна, Пліщин, Романів, Серединці, Судилків, Траулин, Хролін, Хутір, Цмівка, В. Шкарівка, Коськів, Ленківці та селища міського типу Гриців.

 

Державний регулятор видав ліцензію з розподілу природного газу ТОВ «Газорозподільні мережі України» в особі Хмельницької філії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг згідно постанови № 1769 від 29 вересня 2023 р. внесла зміни до додатка до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 грудня 2022 року № 1839 «Про видачу ліцензії з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

Зокрема, розширила територію, де знаходиться газорозподільна система, що перебуває у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ».

Так, територія ліцензійної діяльності Хмельницької філії   ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» охоплює: території Хмельницької області, у тому числі: Кам’янець-Подільський район; Хмельницький район; Шепетівський район (крім міста Шепетівка, сіл Білокриниччя, Городище, Городнявка, Онишківці, Курганівка, Корпилівка, Корчик, Красносілка, Лозичне, Лотівка, Михайлючка, Пашуки (Судилківська ОТГ), Плесна, Пліщин, Романів, Серединці, Судилків, Траулин, Хролін, Хутір, Цмівка, В. Шкарівка, Коськів, Ленківці та селища міського типу Гриців.

З повним текстом постанови можна ознайомитися на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі інтернет за посиланням: https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-vnesennya-zmin-do-dodatka-do-postanovi-nkrekp-vid-26-grudnya-2022-roku-1839-ta-vregulyuvannya-pitan-shchodo-provadzhennya-tov-gazorozpodilni-merezhi-ukrayini-diyalnosti-z-rozpodilu-prir-4

 

 

КЕРІВНИЦТВО

Крячко Денис Віталійович

В.о.Директора Хмельницької філії ТОВ “Газорозподільні мережі України” 

Здобув три вищих освіти у провідних вузах України: Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, Миколаївському державному гуманітарному університеті ім.Петра Могили та Національному університеті кораблебудування.

Трудову діяльність розпочав у 2006 році.

За понад 17 років практичного досвіду в нафтогазовій сфері, більшість з яких – на керівних посадах, запроваджував інноваційні управлінські підходи.

Сформувався як досвідчений антикризовий менеджер.

Здобутий професійний досвід ефективно застосований ним у ПАТ “Київгаз”, “Миколаївгаз”.

У 2017 році Денис Крячко призначений керівником газорозподільної компанії “Миколаївгаз”.

Крім цього, працював у державних установах: Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації, Міністерстві оборони України та АТ “Укрзалізниця”.

З 14 серпня по 22 грудня 2023 року – Голова правління АТ “Хмельницькгаз”

З 25 грудня 2023 року – призначений на посаду в.о.Директора Хмельницької філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”.